pb.pl
Strona 1 z 22 Następna
Piotr Lubaszka
Piotr Lubaszka
piekarz, założyciel i właściciel firmy Piekarnie Lubaszka prowadzącej w Warszawie i okolicach sieć piekarni Galeria Wypieków Piotr Lubaszka.
Rafał Fabisiak
Rafał Fabisiak
Dziennikarz "Pulsu Biznesu" od 2008 r. Jego artykuły ukazują się w dodatkach i sekcjach tematycznych oraz magazynie PB Weekend. tel. 22 333 99 32 r.fabisiak@pb.pl
Sławomir Horbaczewski
Sławomir Horbaczewski
prezes deweloperskiej firmy Wikana z Lublina. Wcześniej wiceprezes giełdowego Marvipolu
Jerzy Krzanowski
Współzałożyciel spółki Nowy Styl - producenta krzeseł. Jeden z najbogatszych Polaków. Razem z Adamem posiada większościowy udział w tej spółce.
Daniel Mzyk
Daniel Mzyk
Prezes Pagedu, firmy produkującej płyty wiórowe i meble. Syn Edmunda Mzyka, głównego akcjonariusza tej spółki.
Łukasz Blikle
Łukasz Blikle
przewodniczący rady nadzorczej w sieci cukierni A. Blikle, wcześniej jej prezes. Syn właściciela firmy Andrzeja Bliklego.
Marek Pokarowski
wiceprezes Blek-Meble Sp. z o.o. w Mielcu oraz Meble-Black Red White - spółek należących do grupy meblarskiej Black Red White
Krzysztof Moska
Krzysztof Moska
Inwestor giełdowy. W czasie hossy lat 2004-2007 budził kontrowersyjne odczucia: pojawiał się w spółkach, roztaczał wizję ich rozwoju, a później wychodził z nich, tłumacząc, że była to inwestycja portfelowa, a nie strategiczna. Dziś koncentruje się na trzech firmach – Lenteksie, Hygienice i Plast-Boksie. Niedawno stał się również posiadaczem 7 proc. akcji Polskiego Jadła, bo w planach ma budowę sieci fast foodów z polską kuchnią.
Urodzony w 1961 r., z wykształcenia technik leśnictwa
Hobby: Renowacja starych domów, wędkowanie
Robert Dobrzycki
Robert Dobrzycki
Partner Zarządzający na Europę Środkowo-Wschodnią w Panattoni, dewelopera powierzchni magazynowych.
Bartosz Hojka
Bartosz Hojka
Prezes spółki Agora od 12 marca 2014, związany z wydawcą od 1998 r. Od czerwca 2013 zasiadał w jej zarządzie. Od 2005 r. zarządzał segmentem Radio i był członkiem zarządu Grupy Radiowej Agory sp. z o.o. obejmującej Radio Złote Przeboje, Radio Rock oraz Radio TOK FM, którego GRA jest większościowym udziałowcem. Wprowadził na rynek markę Złote Przeboje
FOT. Agora.pl
Tomasz Ciąpała
Tomasz Ciąpała
prezes i główny akcjonariusz Lancerto - producenta odzieży męskiej z siedzibą w Łańcucie
Zbigniew Jakubas
Zbigniew Jakubas
Przedsiębiorca i inwestor. Główny akcjonariusz Mennicy Polskiej. Prezes Polskiej Rady Biznesu. W 2013 r. sklasyfikowany na 14 miejscu na liście najbogatszych Polaków tygodnika "Wprost".
Arkadiusz Muś
Arkadiusz Muś
Właściciel firmy Press-Glass. Firma jest największym polskim producentem szyb zespolonych. Jeden z najbogatszych ludzi w Polsce.
Edmund Mzyk
Edmund Mzyk
Znaczący akcjonariusz giełdowych spółek Yawal i Paged. Prezes pierwszej z nich (w drugiej prezesem jest jego syn - Daniel).
Obecnie jest Przewodniczącym Rady Nadzorczej spółek: Paged, Paged-Sklejka, Final, a także jest członkiem Rady Nadzorczej Paged Meble z Jasienicy.
Adrian Adamowicz
Adrian Adamowicz
dyrektor zarządzający Pionem Sprzedaży Detalicznej w PKO Banku Polskim SA. Wcześniej był Prezesem Zarządu AXA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. oraz wiceprezesem Pioneer Pekao TFI S.A.
Michał Brański
Michał Brański
Jeden z trzech założycieli oraz Członek Zarządu Grupa o2 Spółka z o.o. w skład której wchodzą: portal o2.pl oraz komunikator tlen.pl. Pomysłodawca portalu Pudelek.pl
Jerzy Starak
Jerzy Starak
Biznesmen, jeden z najbogatszych Polaków. W 2010 r. znalazł się na szóstym miejscu listy najbogatszych Polaków "Wprost". Działa głównie w branży farmaceutycznej: jest właścicielem Polpharmy, Herbapolu Lublin i producenta herbat Bio-Activ. Kandyduje do tytułu Przedsiębiorca Roku 2011 za "konsekwentne budowanie regionalnej grupy farmaceutycznej"
Jan Błaszczuk
Paweł Burzyński
Paweł Burzyński
członek zarządu Trigon TFI, wcześniej Analityk Domu Maklerskiego BZ WBK S.A.
Konrad Dubelski
Konrad Dubelski
Były prezes spółki LC Corp S.A.
Krzysztof Kotas
właściciel Zakładu Wyrobów Cukierniczych Millano - producenta czekolad marki Baron Excellent i Pomorzanka oraz dla marek własnych w sieciach handlowych takich jak Biedronka, Tesco, Auchan, Lidl
Radosław Miśkiewicz
Radosław Miśkiewicz
Właściciel grupy Luma Investment. Pełni funkcję prezesa zarządu i członka zarządu spółek branżowych. Autor wielu publikacji naukowych z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, energetyki i przemysłu metalurgicznego. Interesuje się zagadnieniami z zakresu integracji przedsiębiorstwa oraz wykorzystywania nowych technologii do ochrony środowiska. Miłośnik malarstwa i pasjonat lotnictwa, hobby realizuje jako czynny pilot liniowy.
Piotr Olbryś
Piotr Olbryś
Pełni funkcję Dyrektora zarządzającego w firmie Menolly Poland. Wcześniej był prezesem firmy Hochtief Project Development Polska.
Grzegorz Tomczyk
Grzegorz Tomczyk
Specjalista w dziedzinie telekomunikacji. Obecnie pracuje jako Sales Channel Manager w spółce P4 Sp. z o.o.
Marcin Vogel
prezes zarządu i współzałożyciel spółki Procreate, zajmującej się pozycjonowaniem stron w internecie
Maciej Bardan
Maciej Bardan
Prezes Zarządu Kredyt Bank SA. Dawniej związany z Citibank SA oraz Raiffeisen Bank Polska. Absolwent Advanced Management Programme w Wharton University of Pennsylwania
Rafał Bauer
Rafał Bauer
Wiceprezes zarządu w Black lion narodowy fundusz inwestycyjny, prezes w spółce odzieżowej Próchnik. Bloger na Dyskusja.biz. Dawniej prowadził Vistula group.
Piotr Długiewicz
Piotr Długiewicz
Założyciel firmy marketingu mobilnego One-2-One oraz agencji MobiJoy!. Obecnie współwłaściciel firmy Sky Share Club.
Jerzy Jurczyński
Rzecznik Prasowy spółki Azoty Tarnów S.A. Wcześniej był Rzecznikiem Prasowym w Wiśle Kraków S.A. oraz spółce Telefonika S.A.
Piotr Majchrzak
Piotr Majchrzak
Był wiceprezes Agencji rozwoju przemysłu, do niedawna prezes grupy One-2-One. W przeszłości kierował również spółkami MNI, Societe generale securities i TDA - Towarzystwa funduszy inwestycyjnych.

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu