pb.pl

Iwona Kossmann

Iwona Kossmann

Iwona Kossmann

W 2012 roku założyła firmę Kossmann fashion zajmującą się projektowaniem i produkcją mody biznesowej. Jest też autorką i właścicielką marki Kossmann.
Była Prezes Bonnier Business Polska, wydawcy Pulsu Biznesu i pb.pl. Wcześniej m.in. prezes Deni Cler oraz członek zarządu i dyrektor wykonawczy ds. rynku masowego Telekomunikacji Polskiej.

ROZBUDUJ SWÓJ PROFIL!

Iwona Kossmann prezesem Bonnier Business Polska

2010-12-17

Iwona Kossmann obejmuje stanowisko prezesa  Bonnier Business Polska (BBP). Ma bogate i wieloletnie doświadczenie w branżach FMCG, telekomunikacyjnej, a ostatnio w branży odzieżowej.

Przez ostatnie dwa lata była  prezesem zarządu DCG S.A., właściciela marki Deni Cler, a wcześniej członkiem zarządu Telekomunikacji Polskiej S.A. i członkiem zarządu ds. marketingu i sprzedaży w PTK Centertel, operatora marki Orange. Na początku kariery zawodowej Iwona Kossmann pracowała przez 10 lat w branży FMCG w Unilever Polska, Coty Polska, Coty Węgry i Coty Niemcy. Ma również dziennikarskie doświadczenie zdobyte w Canal +, Radio S i gazecie The Warsaw Voice.

"Jest mi niezmiernie miło ogłosić, że Iwona Kossmann zostaje prezesem Bonnier Business Polska. Iwona Kossmann ma wieloletnie doświadczenie zawodowe i wiele sukcesów. Jestem przekonany, że jej wiedza i umiejętności menadżerskie będą kluczem do ekspansji naszego biznesu w Polsce" mówi Anders Eriksson,  prezes Bonnier Business Press International i przewodniczący rady nadzorczej Bonnier Business Polska.

„Jestem dumna, że mogę dołączyć do Bonnier Business Polska. Podejmuję to wyzwanie ze świadomością, że jesteśmy w fazie transformacji - przed mediami stoją duże wyzwania w erze rosnącej potęgi internetu i cyfryzacji” mówi Iwona Kossmann.

"Cieszymy się, że Iwona Kossmann dołączy do Bonnier Business Polska", mówi Hans-Jacob Bonnier, członek zarządu Bonnier AB i wiceprezes Bonnier Business Press International. " Polska jest jednym z najważniejszych rynków dla Bonnier Group. Iwona Kossmann jest wysoko wykwalifikowanym menadżerem i wierzymy, że z sukcesem będzie rozwijać i poszerzać naszą grupę w Polsce."

Iwona Kossmann rozpocznie pracę na stanowisku prezesa BBP w pierwszym kwartale 2011 r.

Grupa Bonnier jest międzynarodowym koncernem z ponad dwustuletnią tradycją, który z sukcesem rozwinął  aktywność  w 16 krajach. Jest właścicielem 175 firm mediowych. Wydaje prasę codzienną, magazyny, książki.  Ma stacje telewizyjne i firmy produkujące filmy.

Bonnier Business Polska publikuje dziennik ekonomiczny Puls Biznesu, medyczny Puls Medycyny  i   jest właścicielem firmy Informedia Polska.

DI

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu