pb.pl

Tomasz Mądry

Tomasz Mądry

Tomasz Mądry

Tomasz Mądry

Właściciel i prezes zarządu w firmie budowlanej Viridconstruction specjalizującej się w budowach obiektów magazynowych, przemysłowych, biurowych i handlowo- usługowych. Zdobywca 10. miejsca w rankingu 500 Menedżerów 2012 opublikowanym przez "Puls Biznesu"

ROZBUDUJ SWÓJ PROFIL!

Dobry system zaprowadzi do sukcesu

2012-12-03

TOMASZ MĄDRY: VIRIDCONSTRU

MIEJSCE 10.

Firmę założyliśmy w 2009 r. Poza mną, w jej codziennym prowadzeniu uczestniczy Maciej Szamałek — współwłaściciel i wiceprezes firmy. Ja zawsze chciałem założyć własny biznes. Od dłuższego czasu chodziło mi to po głowie. Mój ojciec też ma firmę budowlaną, ale chciałem spróbować swoich sił samodzielnie. Dlatego wszystko, co robiłem wcześniej wiązało się ze zdobyciem doświadczenia niezbędnego do otwarcia własnej firmy. Dzięki temu wchodząc na rynek ja i wspólnicy znaliśmy jego potrzeby i wymagania klientów. Wiedzieliśmy też jak temu sprostać. Szybko udało nam się uzyskać dobrą pozycję w branży. Myślę, że to dlatego, że inwestycje realizujemy w systemie zaprojektuj- wybuduj. Czyli jednocześnie bierzemy na siebie odpowiedzialność za projekt obiektu i wykonanie. To bardzo wygodny model dla inwestora, który minimalizuje swoje ryzyko. Poza tym nie musi dodatkowo szukać biura projektowego. Wydaje mi się, że to bardzo ważny element naszego sukcesu. Tym bardziej, że rozpoczęliśmy działalność w latach kryzysowych, co zwiększyło atrakcyjność takiego systemu w czasie spowolnienia gospodarczego. Na hobby na razie nie mam czasu. Jesteśmy młodą firmą, dlatego 100 proc. energii wkładam w biznes. Liczę, że kolejne lata pozwolą nam ustabilizować się już na rynku i będę miał więcej wolnego czasu. Jeśli jednak już go trochę znajdę to poświęcam się fotografii, to moja wspólna pasja z Maćkiem Szamałkiem. Ponadto uwielbiam narty.

ViridConstruction

Miejsce: Warszawa

Działalność: firma budowlana specjalizująca się w budowach obiektów magazynowych, przemysłowych, biurowych i handlowo-usługowych

Zatrudnienie: około 20 osób

Rafał Fabisiak

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu